Lato z Galerią 2016

milonga

12.08 piątek godz. 19:00 Podwórko przy Galerii u Jadźki

Konkurs kiszenia ogórków,

Występ kapeli SYRBA grającej muzykę górali Czadeckich, utwory rumuńskie, słowackie i ukraińskie,

Potańcówka miejska z Grupą Ragala.

19.08 piątek godz. 20:00 Podwórko przy Galerii u Jadźki

Koncert zespołu InoRos grającego muzykę inspirowaną folklorem podkarpackim i karpacką muzykę folkową.

26.08 piątek godz. 20:00 Podwórko przy Galerii u Jadźki

Recital Grzegorza Turnau’a z zespołem