Projekt powstał dzięki wsparciu
Miasta Zielona Góra

PATRONAT

​Sponsorzy, jak i patroni medialni uwidaczniani są podczas każdej imprezy wizualnie. Ich wsparcie zaznaczają organizatorzy także w trakcie realizacji imprezy  poprzez podziękowania z wymienieniem nazw patronów kilkakrotnie przez prowadzącego imprezę.

W znanym, kultowym miejscu - "Galeria u Jadźki"odbywają się regularnie spotkania ludzi sztuki i biznesu, gdzie sponsorzy zapraszani są jako goście specjalni - VIP.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁREALIZACJI JEDNEJ Z BARDZIEJ ZACNYCH IMPREZ W WINNYM GRODZIE :-)